Nowa firma - banki-internetowe

Banki internetowe

nowa-firma.com.pl

Forum

NAJLEPSZE KONTO BANKOWE, które konto wybrać? (admin)
niemalże wszystkie operacje i produkty za darmo - zdecydowanie polecam BZ WBK oraz ING Bank Śląski - konkurencja jest za nimi lata świetle w tyle!!!
(więcej...)

2
jakie konto internetowe wybrać? (Eliza)
mam 18 lat , ucze sie w szkole średniej konto potrzebuje glównie do Allegro ( okolo 10 sprzedaży na miesiąc) , zakupów przez neta. głownie chodzi mi o: - darmowe utrzymanie lub bardzo tanie -darmowe przelewy lub bardzo tanie -darmowe wyplacenie z bankomatu lub też bardzo tanie nie zalezy mi na duzym oprocentowaniu. drugorzedną rzeczą mogą korzystne lokaty i mozliwość taniego debetu ale to nie jest aż tak potrzebne. w moim mieście są bankomaty i banki :BGZ, BPH, PEKAO SA, BZ WBK, PKO BP. z góry dziekuje za odp
(więcej...)

1
konto w banku śląskim ING (boskim)
doppiero skonczylem szkole srednia i myslalem o tym zeby zalozyc konto w banku, poniewaz zamierzam isc do pracy. na poczatku faworyzowalem bank slaski ING ale ktos mi powiedzial ze za roczne utrzymanie konta bardzo duzo sobie zycza w porownaniu z innymi bankami poza tym jeszcze duza jest oplata podczas wyplacania pieniedzy w innym bankomacie niz ING. czy to prawda? moglibyscie mi cos poradzic?
(więcej...)

1
Bank internetowy czy tradycyjny? (Józef M.)
Osobiście wolę bank internetowy. Taki, który ja wybrałem jest idealnie dostosowany do moich potrzeb, choć muszę przyznać, że coraz więcej banków tradycyjnych zaczyna wprowadzać bankowość internetową
(więcej...)

2
Banki internetowe (Ukasz)
Hej. Mam dylemat. Co uważacie o bankach internetowych? czy warto w nim założyć konto? Bo tyle się mówi o włamaniach hakerów.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest wolniejsze: ślimak czy gepard?